| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot face o cerere sa devin uploader pe Fileli*t?
Doresc pasii explicati in detaliu
!

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Simplu, completezi acest formular.
http://fileli5t.ro/uploaderapp.php
PS: Inlocuiesti tu 5-ul cu un s;)

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Ai nevoie de o invitatie din partea unuia care poseda un cont si are in el si o invitatie de oferit. Dar deocamdata acele invitatii sunt inutile pentru ca respectivul site a atins numarul maxim de utilizatori si pana vor da ei drumu din sistem la inregistrari nu poti sa faci un cont acolo. Deci doua lucruri ai nevoie. Sa permita ei inregistrarile si a doua invitatia din partea cuiva ca sa creezi acel cont.

| ekkk a răspuns:

Multumesc,dar deja am cont laughing)