| BOOBZen a întrebat:

Stie cineva cum pot sa sterg o intrebare, daca se poate sunt intrebari pe care as vrea sa le sterg

Răspuns Câştigător
| ea_6589 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact intra acolo si roag-o pe administratora site-ului sa iti stearga intrebarea! sper ca am fost de folos :*

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilitaţi: 1.Dacă întrebarea
mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!

| missbee a răspuns:

Nu se pot șterge întrebările deocamdată, dar am văzut că unii useri au pus problema aceasta în discuție adminilor pe blog... poate se va schimba ceva în privința asta.

| Robert a răspuns:

Tu nu le poti sterge. Poti vorbi cu admniul sa t-i le stearga el.Adresa de mail contact@TPU

| Bianca_4346 a răspuns:

Trimite un mesaj aici:
http://www.tpu.ro/contact
Se vor ocupa:)

| Ilinca a răspuns:

Buna. Dai click pe intrebare si sub ea bifezi cerculetul cu "caracter irelevant", apoi dai "Raporteaza" si la motiv scrii ca doresti sa iti fie stersa intrebarea respectiva. Nu stiu daca functioneaza de fiecare data insa eu asa am reusit sa sterg doua intrebari. Trebuie totusi sa ai minim 5000 de puncte, asa ca roaga pe cineva sa iti raporteze intrebarea respectiva (sau mai multe persoane).