| Andreea_5345 a întrebat:

Stie cineva cum se ajunge de pe 1Mai in Cismigiu? Help me! Dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

De pe Ion Mihalache (fost 1Mai) ajungi cu atobuzul 300 pana la Victoriei si din acceasi statie masina 122 si te lasa pe Mihail Kogalniceanu chiar in fata parcului. Daca te referi la actualul 1 Mai din Drumul Taberei, troleibuzul 69 este direct si cobori in fata la Mc Donald's de la Cismigiu.

1 răspuns:
| saramago a răspuns:

1 Mai fosta Compozitorilor?
Daca da, e simplu: ia 69(troleu) si te duce exact pina in fata la Cismigiu.