| popularakinder a întrebat:

Stie cineva, cumva, cum se face un blog? Si in primul rand cum e : blog sau vlog?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Blog ul e una.
vlog ul e alta.

intr un blog scrii, intr un vlog te filmezi.

blog iti faci pe una din platformele gratis gen wordpress sau blogspot, vlogul in general pe youtube

| awspam a răspuns:

Asta ce e?

| zaratu a răspuns:

Te filmezi in fata camerei si faci diferite chesti si se scrie vlog

| GabyB94 a răspuns:

Pe webnode.ro poti sa ai si blog si vlog. Blog e daca scrii doar si pui poze eventual. Vlog e cand ai materiale video si te filmezi pe tine vorbind - e un blog de ascultat tongue