| RoooneyThePuf a întrebat:

Stie cineva de ce nu mai este in sezonul nou actrita care o interpreta pe Emma?(de la H2O)big grin

9 răspunsuri:
| Denisaa a răspuns:

Am auzit ca a plecat pentru filmul The Messenger 2.

| Alina a răspuns:

A ales sa joace in alt film

| TDGMeebu a răspuns:

Pentru ca Emma a plecat cu parintii sa joace in alt film...

| karakedi13 a răspuns:

Bună. Motivul pentru care Emma (Claire Holt) a încetat să apară în producția H2O - Adaugă apă, este că aceasta ajunsese la o vârstă destul de mare, pentru a mai profesa în calitate de model tip sirenă în televiziune + că aceasta nu mai voia. Acolo chiar există acest job : mermaid model, în care acestea îsi confecționează singure accesoriile (gen Hannah Fraser, este o sirenă model renumită, și are diverse apariții în acvariile anumitor hoteluri luxoase-la deschiderea acestora, filmări, chiar și un film - „hearts atlantis„) Sper că te-am ajutat cumva.happy

| Bubu9110 a răspuns:

Din pacate Claire Holt cea care o interpreta pe Emma a trebuit sa plece sa filmeze pentru un film de groaza... iar in locul ei s-a alturat grupului noua sirena Indiana Evans cea care o interpreteaza pe Bella.

| blue-star a răspuns:

Pai nu stiu motivul real, dar in serial fetele spun ca ea e plecata in calatorie cu familia

| s0ryNNell a răspuns:

Ea nu mai poate sia facut viata in alta tara cat despre cea noua este mult mai draguta si vocea foarte frumoasa happy

| alexruls a răspuns:

Uni spun
ca nu era populara
si a fost inlaturata

asa gasesti pe toate siturile

| lemonica a răspuns:

Am auzit pe un forum ca i s-a propus sa joaca intr-un film, ea acceptand, prin urmare renuntand la serial. big grin