| Loly a întrebat:

Stie cineva jocuri gen "Adevar sau provocare"?

4 răspunsuri:
| robycfr1 a răspuns:

Eu stiu o variant mai lunga:adevar, provocare, procent sau sarut.

| nocomment_4400 a răspuns:

Triple dog e super:X:X:X:Xe si un film facut dupa jocu asta:Xtil recomand e super! iti garantez ca si u dupa ce sa vezi filmul o sa joci acest jocwinking
funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa pai eu stiu "la cat metrii te'ai inecat"...se joaca asa:
-candva te intreaba la cati metrii te'ai inecat,
-cine te'a salvat,
-unde te'a sarutat,
iar pers aceeia trebuie sa te sarute unde ai zis tu si de atatea ori la cati metrii te-ai inecat de ex:daca te-ai inecat la 2 metrii trebuie sa te sarute de 2 ori...

| Tabii. a răspuns:

Urmatoarea carte.