| catthshshshs a întrebat:

Stie cineva la cat incepe in seara asta Nora pentru mama 4? big grin

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Maine la 10winking

| Sabwy a răspuns:

La 10:00 maine dimineata... eu asa stiam

| cyufulyky a răspuns:

La 10 cred

| cyufulyky a răspuns:

14 septembrie ora 22:00 la kanal D incepe noul sezon din nora pentru mama 4...

| IqStorm a răspuns:

Cu speranta in Dumnezeu speram ca nu o sa mai aiba curent

| mary_2889 a răspuns:

Luni la ora 10 pe kanal d.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La19. 15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta incerc si eu sa aflu sunt ffffffffff suparata Ciary din Cluj

| mya_1054 a răspuns:

Dupa cum a dat publicitate la tv s-ar zice ca luni dim la 10, dar pe net scrie ca Prezentarea concurentilor Nora pentru mama 4 va avea loc in seara zilei de duminica 13 septembrie, iar de luni dimineata incepe concursul. Uite linkul:
http://edilive.blogspot.com/2009/09/nora-pentru-mama-4-incepe-in-14.html
eu astept de ieri:) si sunt dezamagita ca nici macar nu respecta ce e in program, baga altceva decat e scris in program dar nora pentru mama asteptam ca fraierii, cand vor ei dau ce vor si cand vor...eu tot mai sper in seara asta ca altfel nu inteleg cand ne prezinta intrarea concurentilor in casa...