| lucian99 a întrebat:

Stie cineva programe de spart parole, nu de windos, de calculator nu au nici o legatura cu windosul? Daca se poate fara se le instalez. Dau fundita.

1 răspuns:
| Geo_6214 a răspuns:

Daca ar exista, nu ti-as spune nici daca mi-ai da 100 de fundite.
Vezi-ti de treba ta si lasa parolele altora impace.
Exista posibilitati de "spart" parole si nu numai, dar nu iti zic nimic despre ele.
Ca sa nu fiu nesimtit iti voi da un link catre un filmulet care o sa te invete cum sa spargi parola la mess. Succes!
Vezi mai multe video Diverse