| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna dc in ultima parte a emisiunii Nora pentru mama al sezonului trecut nu a mai prezentat Gabriela Toader Cristea ci acea doamna? K nu stiu nici cum o cheama.Si dc se muta emisiunea la Antena 1? Si de ce nu o mai prezinta Gabriela Toader Cristea?

Răspuns Câştigător
| DiamondStph a răspuns:

Gabriela va avea o alta emisiune, iar motivul plecarii este datorat faptului ca isi doreste un copil, programul de la NPM fiindul unul incarcat. Iar in legatura cu schimbarea atat postului si numeului in Nora pentru mine, nu cred ca au fost facute publice astfel de informatii.

1 răspuns:
| Sexygirl_9196 a răspuns:

Ca nu mai vrea muschhii ei sa prezinte
probleme smug?