| alexadriann a întrebat:

Stie cineva un server wow 3.3.3 romanesc? Sa nu fie fun server sau blizzlike normal.MS

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

Wow.freakz.ro, cel mai bun server, ti-l recomand.
wow.ultimate.ro

Candva aceste servere erau unite.

13 răspunsuri:
| alexadriann explică:

Pe freakz am jucat dar nu mai joc ca nu se fac instante iti iei iteme cu reputatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://WrathOfMr.zapto.org

Versiune : 3. 3. 3a

Server Rates:

Rate Drop Money = 12x
Rate XP Kill = 12x
Rate XP Quest = 12x
Rate Honor = 6x

Lich King Spawned, ICC Working. All bugs Fixed. Wrathful, Sanctifield and Furios Weapons&Armors can be found at the custom npc`s in StormWind, IronForge, and Ogrimar. Epic weapons drop at RB. No lag. Have fun!

Cum sa te conectezi :

Pasul 1 : Trebuie sa ai hamachi. Dai join existing network, Username WrathOfMR; WrathOfMr1 etc, Parola 1234.

Pasul 2 : Intri pe http://WrathOfMr.zapto.org si iti faci cont

Pasul 3 : Intri in folderul unde ai instalat WOW-ul, Data, En, Realmlist. wtf. Stergi linia care este scrisa, si introduci :
Code:

Set realmlist 5. 97. 93. 108

Pasul 4 :Intri in WoW, te loghezi, si have fun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun sv nou No bugs etc. High rate 50x rate kill, http://ultimate-gamers.servegame.com supper sv.id de contact the_wowemu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai pe metin 2 bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow-romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.gamingconsortium.org.cu siguranta cel mai bun server. 250-300 de persoane on-line zilnic cam 98% din questuri merg. Un server foarte stabil toate instantele sunt scriptate bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow.spidernetromania.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Morti m-ati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WoW.czone.ro - unul dintre cele mai bune serv in materie de content blizzlike.recomand cu mare caldura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spidernet e super incearcal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow-apocalips.ro

| kaietron a răspuns:

Smokz of shadows
3.3.5a WoTlK SERVER.

Set realmist Smokz.coolground.net

Account: Coolground.net

Rata XP: 30X
QUEST : 35x
Rata reputatii:30X
Drop:35x

-Server on 24/7.
-Host Profesional, 2Gbps peers and metropolitan connection(metropolitan connection: Russia, Bulgaria, Germany, Romania, Germany).
-Serverul NU este tinut "in casa", este colocat in Data Center-ul XploR NetworK. Locatie Bucuresti.
-S-au reparat majoritatea bugurilor inainte de a fi facut server public. (clasele funtioneaza perfect,
la questuri inca se mai lucreaza la cele low prio, restul merg bine.
-momentan nu sunt multi playeri, este un server nou midrate in curs de populare.
Acest server nu va trece pe cataclysm cel putin 1 an, deoarece consideram ca emulatoarele de cata sunt foarte instabile momentan.

| kaietron a răspuns:

SMOKZ OF SHADOWS
3.3.5a WoTlK SERVER.

Set realmist Smokz.coolground.net

Account: Coolground.net

Rata XP: 30X
QUEST : 35x
Rata reputatii:30X
Drop:35x

-Server on 24/7.
-Host Profesional, 2Gbps peers and metropolitan connection(metropolitan connection: Russia, Bulgaria, Germany, Romania, Germany).
-Serverul NU este tinut "in casa", este colocat in Data Center-ul XploR NetworK. Locatie Bucuresti.
-S-au reparat majoritatea bugurilor inainte de a fi facut server public. (clasele funtioneaza perfect,
la questuri inca se mai lucreaza la cele low prio, restul merg bine.
-momentan nu sunt multi playeri, este un server nou midrate in curs de populare.

Acest server nu va trece pe cataclysm cel putin 1 an, deoarece consideram ca emulatoarele de cata sunt foarte instabile momentan.