| ღKittyღ a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc jocul gta? orice gta sa il descarc dar sa mearga?

2 răspunsuri:
| Effy12 a răspuns:

laughing Da stiu de unde il poti downloada dar nu pot spune pentru ca e piraterielaughing)Doamne ce legi tampite...

| Radu2001 a răspuns:

Mai scrii pe google ce fel de gta vrei de exemplu:gta san andreas download sau depinde ce vrei tu sa scrii:gta vice city, gta Romania 2... sa stii gta Romania 2 e cel mai simplu de downloadat si ocupa si putin.