| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Stiti...am vazut la avatarul multor prieteni de pe messenger...nu stiu cum sa va zic dar va dau un exemplu.
Era o poza cu Miley Cyrus, dar in loc de fata ei era chipul acelei persoane.
Va rog frumos daca stiti programul, sa mi-l spuneti.
DAU fundita!happy

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

A vrut sa spuna ca in locul fetei lui miley era fata celui cu id respectiv happy Adica in loc de fata ei era fata mea sau a ta happy

| Lol_1641 a răspuns:

"Era o poza cu Miley Cyrus, dar in loc de fata ei era chipul acelei persoane." Jur ca nu inteleg ce vrei sa zici!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imykimy ...sau asa ceva.tongue