| Crystal112 a întrebat:

Stiti bilele alea care cresc in apa? cum as putea sa le fac sa creasca mai mari? au vreun secret?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Sa le pui doar putina apa si le lasi acolo happy

| blackangel_7400 a răspuns:

Păi prima seară pune apă în vas doar puţin să nu acopere prea mult bilele, iar în a doua toarnă multă apă aşa o să crească mai mari.

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Doar sa le pui apa o data pe zi, sau o data la 2 zile happy.
Asta e singurul secret laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu am bile din alea. Nu există nici un secret. Trebuie doar să aibă apă în permanenţă şi o să observi că o să crească dupaceea. Sper că te-am ajutat!

| Crystal112 explică:

Nu stiu nu vor sa creasca, poate e un gen anumit de apa
am avut si inainte cresteau mari dar nu mai vor sa creasca si e acelasi tip de bile

| krena a răspuns:

Eu stiu ca daca vrei sa creasca repede se pune apa fierbinte(calda)

| krena a răspuns:

Eu stiu ca daca vrei sa creasca repede se pune apa fierbinte(calda)
De unde le-ai luat si eu vreau