| cristianorudi7 a întrebat:

Stiti ca la fifa 09 se poate juca doar un singur sezon. am auzit ca trebuie sa iei ceva dupa internet ca sa poti sa joci mai multe sezoane, este adevarat? spuneti-mi ce trebuie sa fac astfel incat sa pot juca exact ca la celelalte fife.multumesc

2 răspunsuri:
| Catalin_7971 a răspuns:

Nu este adevarat doar daca jocul ar fi un demo ceea ce nu cred ca este daca jocul este full atunci nu ii trebuie nimic!

| Viper_2464 a răspuns:

Jokul tau nu e full, sau daca e trebuie activat, am avut si eu problema aceasta dar am rezolvat-o