| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Stiti cand apare gazeta sporturilor acea cu ochelari 3D? a aparut pe 1 Iulie dar cand mai apare? Apare in fiecare zi? Data viitoare tot cu ochelari va fi? Si cat costa?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se stie, dar vor anunta din timp, nu apare in fiecare zi, de ex.astazi nu a aparut, nu se stie daca va fi tot cu ochelari si costa obisnuit, tot 1, 50 lei. Numai bine!

| Lollidella a răspuns:

Mama mi-a zis ca mai apare si pe 12 iulie happy tot cu ochelari tongue dar pretul nu-l stiu straight face