| anonim_4396 a întrebat:

Stiti careva cum se numeste melodia din reclama la Prima TV in care apar cei de la "Trazniti din Nato"? (in care isi arata fundul laughing )
Sau e melodie compusa anume pentru reclama?thinking

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@daddy aia e melodia, mersi mult kiss dar nu sti cumva cine o canta? sau cum as putea-o gasi sa o descarc...am cautat si pe dc++ si pe youtube ceva asemanator si nu am gasit...straight face

| daddy a răspuns:

Din pacate nu stiu... incearca pe google sa mai cautiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok straight face oricum mersi mult kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mami shake it

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma puteti ajuta si pe mine cu o melo. din reclama aia cu stapanul inelelor canta ala tanar niste versuri f super va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o melodie beton