| Ancuta7878 a întrebat:

Stiti ceva site/link unde pot sa fac videoclipuri? Va rog frumosss :-x chiar imi doresc sa fac un videoclip! kiss Funda la primul raspuns :* (daca este bun ) + vot la celelalte >:.

3 răspunsuri:
| Dudus a răspuns:

Videoclipuri frumaose se fac in movie maker, este inclus in soft'ul calculatorului sau il poti downloadabatting eyelashes.

| Innuka a răspuns:

Buna! in calculatorul tau exista un program mic ce se numeste windows movie maker.Da pe start, apoi in programe, iar acolo vei gasi unde scrie windows movie maker.Dai pe el.si te desurci de acolo.
Bafta!