| StopCardiak a întrebat:

Stiti cum se pune muzica la profil hi5?(funda).

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| portocalăăă a răspuns:

Păi. poți lua de pe site-ul pe care ți l-a dat Alexys, să cauți melodia și să bagi codul, sau. daca vrei să nu se vadă videoclipul melodiei și să înceapă automat faci în felul următor:
-Cauti melodia pe youtube.
-După ce ai găsit-o, îi dau la cod incorporat(embled code), sub video, in dreapta.
-pui 0 peste tot la width si weight.
-în acest cod, ai undeva fs=1& hl=ro_RO(sau varianta pentru america). ștergi 1& hl=ro_RO și iți rămâne fs=. apoi, după acel = pui & autoplay=1.va rezulta fs&autoplay=1.
-copiezi codul modificat și îl adaugi la poze sau la profilwinking.
Sper că ți-am fost de folosbatting eyelashes.
By3:*

| Liviuڪے a răspuns:

E mult mai simplu scrii mel preferata in dreapta sus si sub fiecare mel e un cod copiezi codul dai pe hi5 la editare profil si dai la muzica preferata stergi daca ai ceva acolo si dai paste cu mel si dai salveaza! Asta e tot:D sper ca ti-am fost defolos! uite linkul:http://sites.google.com/......pentru-hi5