| KagomeHigurashiLoveInuyasha a întrebat:

Stiti cum se pune o imagine la profilul meu de pe acest site? MERCI!

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Pai cauti poza pe net na si tii apasat pe ea din diagonala si aduci pe cealalta parte mousu-trebuie sa iasa albastu, apoi dai pe mouse clickdreapta si dai la save image as apoi o sa-ti apara un patrat unde o sati scrie cum se numeste poza si dai ok na si apoi te duci la saitu asta si te duci la editare profil si acolo jos unde scrie "selecteaza imagine profil" dai la browse si apesi de doua ori pe numele pozei si apoi o sa-ti apara numele pozei sub"editare imagine profil" si dai pe salveaza si ai terminat. Funda? plz

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vad, ca ai deja o imagine. Dar daca vrei sa ti-o schimbi, intra la "Editare profil", incarca alta imagine din calculatorul tau si salveaza! Poza se va inlocui in cateva ore.
Succes! Numai bine!

| KagomeHigurashiLoveInuyasha explică:

Draga Florynutza:

Nu cred ca ar fi trebuit sa raspunzi daca nu ei totul in serios. Daca ai vazut ca am deja o poza te-ai gasit si tu sa scrii ceva ca sa nu zici ca nu ai scris nimic.De fapt eu am facut ce mi-a spus ioanaioana sa fac si daca vezi bine i-am si dat fundita.

Eu una cred ca nu te-ai gandit mai bine inainte sa scrii.Am dreptate? Eu zic ca da.O seara placuta tuturor...happyhappyhappyhappy kisskiss

| florynutza a răspuns:

Dar ai deja poza...