| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Stiti cumva cand si pe ce program e urmatorul meci al Rapidului si cu cine va juca?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Rapid - Otelul Galat si il da digisport de la ora 20:00 il poti vedea aici:http://meciurionline.eu/digisport.html

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Urmatorul meci
Rapid Bucureşti

Otelul Galati

Liga I - Editia 2010/2011
06 august 2010 - 20:00
„Giulești-Valentin Stănescu
Bafta!

| adriangabor92 a răspuns:

Vineri 6 august 2010, rapid-otelul galati ora 20:00 pe digi sport

| Mefisto23 a răspuns:

Digi Sport, maine, ora 20, 00. Bineinteles ca o sa imi dai mie funda ca eu sunt rapidist! FZR!

| BoRnY a răspuns:

Salut! Joaca cu Otelul Galati pe 6 august la ora 20 pe DigiSport. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meciul se joaca sambata pe digi sport