| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva dka va exista si sezonul 4 din h2O

Răspuns Câştigător
| Mara_4803 a răspuns:

Da, va exista.happy

9 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Da va fi si sezonul 4 dar de data asta vor fi Emma, Cleo, Rikki si Bella, iar Bella nu stie ce e cu Emma si vice-versa.La inceput ele afla una de cealalta si Emma nu are incredere in ea, dar cam prin episodul 8 o sa fie prietene foarte bune pentru ca Bella o salveaza cand e inconjurata de rechini. O sa mai apara si Ash si un baiat nou de care Rikki se indragosteste dar lui ii place de Emma. Din cate mai stiu la sfarsit toate de despart deoarece ele sunt la facultate, iar cuplurile vor fi:Bella si Will, Cleo si Lowis, Emma si Ash si Rikki nu e cu nimeni deoarece nu poate sa aleaga intre Zein si tipul cel nou.(apropo... tipul ce nou ce numeste Stive)sper sa incepa cat mai repede dar din sursele mele sogure v-a incepe pe la sfarsitul anului 2011 inceputul lui 2012.

| lia_1678 a răspuns (pentru SophieLoVeKorea):

De unde stii toate astea?

| Ondine a răspuns:

Pana nu se da sezonul 4 in reclame eu tot nu stiu ce sa cred...Te sfatuiesc doar sa ai rabdare.

| ade98hannah a răspuns:

Urmareste deocamdata sezonu astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stie nimeni

| cipri1999 a răspuns:

Suntem in septembrie unde ii sezonu H2O?

| nicusor_4217 a răspuns:

Mai suntem deja in 2012 in august... cand il va da?

| ilovevampire a răspuns:

Eu stiu happy
deci da chiar o sa fie sezonul 4, am vazut pe youtube in engleza.cateva episoade din sezonul 4:*. abia astept sa le difuzeze in romanablushing

| colors_7205 a răspuns:

In prezent nu cred ca exista dar poate se va mai face o productiehappy stiu ca acum pe DisneyChanel e sezonul 3.