| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cvare este numere modern(real) pentru castile acelea pufoase care tin cald la urechi?
mi se pare naspa sa le spun casti...care este numele lor real?

5 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Earmuffs se numesc. Sau aparatori pentru urechi:
http://www.furearmuff.com/earmuffs_beaver.htm

| DeliaMarius a răspuns:

Http://www.incabinadeproba.ro/casti-din-blana-de-la-ugg-the-new-you/ Casti se num. si le pui cum vrei tu, numai sa tina cald la urechi.

| GeorgelCelMare a răspuns:

Nu stiu cum se cheama.Dar stiu ca se poarta cu pendita pe ceafa.Asa am vazut eu pe la toti care stiu ca au casti de astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A si inca cv. cine stie cum se poarta?big grin pendita care le tine vine la ceafa sau pe cap? ca nu stiu.happy

| GeorgelCelMare a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cum se cheama.Dar stiu ca se poarta cu mendita pe ceafa.