| WhiteDiamond a întrebat:

Stiti niste filme asemanatoare cu Twilight? Adica sa aiba aventura, dragoste si sa fie cu adolescenti.

Răspuns Câştigător
| zuzuke94 a răspuns:

Uite :) ai mai multe aici:) http://www.filmoteca.ro/filme/gen-adolescenti vizionare placuta :)

8 răspunsuri:
| ღAleKrissღ a răspuns:

Pai.ar putea fi ceva...cu aventura dragoste si mult amuzament.nini pe disney channel:X sau chiar si pe net

| justme97 a răspuns:

Vampire diaries dar e serial
si asa doar filme:step up
eurotrip
not another teen
american pie
college(2008)
Freaky Friday
she's the man

| Adynanana a răspuns:

Red Riding Hood - e vorba despre : locuitorii unui sat medieval sunt terorizati de catre un varcolac, care traieste in padurea localitatea si ataca ori de cate ori este luna plina. Satenii s-au obisnuit sa convietuiasca cu fiara si sa ii ofere acesteia in fiecare luna cate un animal din gospodariile lor drept jertfa de sange, dar creatura incalca intelegerea in noptile cu luna plina si solicita sacrificii umane ii infurie atat de mult pe localnici incat apeleaza la ajutorul vanatorului de varcolaci Father Solomon pentru a ucide bestia. Father Solomon ii avertizeaza pe sateni ca varcolacul ia forma umana in timpul zilei si s-ar putea ascunde printre ei fara ca nimeni sa il banuiasca, moment in care tanara si frumoasa Valerie, a carei sora mai mare a fost ucisa de creatura padurii, incepe sa suspecteze ca bestia este chiar una dintre persoanele pe care ea le iubeste. Valerie este indragostita de un taietor de lemne pe nume Peter si planuieste sa fuga cu el in lume pentru a evita sa se casatoreasca cu Henry, baiatul unui fierar, pe care parintii ei il doresc ca ginere.

| Ligi_8706 a răspuns:

Mnu stiu daca te ajuta...dar exista un serial ''The vampires diaries''.

| AlissaDăăă a răspuns:

Incearca serialul The vampire diares. happy
Funda?

| PatryRox a răspuns:

Vampire Knight big grin este un anime superb... despre o dragoste de vampiri sau Vampire Diaries,. este tot cu vampiri big grin

| xCookiieMonster a răspuns:

The vampire diaries de fapt e serial dar e super

| Kate99098 a răspuns:

Paiai putea incerca serialele The vampire diaries despre vampiri sau The secret circle cu vrajitori, si despre filme ai putea sa incerci A-16-a luna este tot despre un fel de vrajitori.Astea contin ce ai spus tu aventura dragoste si sunt cu adolescenti chair daca unele sunt cu vampiri si altele cu vrajitori.Ma bucur ca te-am ajutat!