| Anca_Mihaela_1999 a întrebat:

Stiti niste mesaje pentru prieteni de revelion, lungi si frumoasa (sentimente) big grin?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Vă dorim ca în noul an în care vom intra, să aveți parte de:
- 12 luni de bucurii;
- 52 de săptămâni de pace;
- 525.600 minute de credință;
- și în final 31.536.000 secunde sub Protecția lui Dumnezeu. La Mulți Ani în 2015!

Noul An să te găsească cu gânduri bune şi prieteni dragi şi să îţi rezerve cele mai mai înalte realizări

Fie ca toate visele pe care le făuriţi în aceste zile magice să se împlinescă şi drumul străbătut pentru realizarea lor să vă aducă bucurie în inimi, iar în case fericire şi belşug. La mulţi ani!

Cu speranţa că anul nou va fi mai bun decât bătrânul 2014, îţi trimit o mie de urări de bine însoţite de îmbrăţişări şi îţi urez un An Nou Fericit!

Aho, aho, prieten bun, care stai pe sait acum, i-a opreşte-te din scris şi ascultă ce-am de zis. N-am venit să te stresez, am intrat să îţi urez: La Mulţi Ani şi fericire, casa plină de iubire, punga plină de mulţi bani, să trăieşti la mulţi ani!
Previziuni meteo de REVELION 2015: ploaie de pupici şi îmbrăţişări… te sfătuim să închizi umbrela şi să deschizi inima. Un An Nou Fericit!

Fără fiţe, fără poante, la mulţi ani cu sănătate! Criza vine, criza trece, noi mereu vom petrece!

Lăsaţi o parte din lumina artificiilor aprinse în noaptea Anului Nou să vă lumineze. Fie ca anul care vine să fie pentru voi o punte spre ceva mai bun, mai luminos. La mulţi ani!

Sărbători fericite alături de cei dragi! Noul an să fie presărat cu realizari remarcabile, împliniri, sănătate, fericire şi baftă!
Cam astea ar fi! An nou fericit si te-ai gândit unde petreci Revelionul? Să nu uiţi să iei cu tine: voia bună, lumina în gând şi veselia de altădată!

2 răspunsuri:
| maria14142 a răspuns:

La multi ani cu veselie,sanatate pe vecie,casa plina de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul, ce doriti si sus paharul! Un an nou fericit!

| stefaniastefi a răspuns:

„În sacul lui Moş Crăciun, să găseşti tot ce-i mai bun, o ghirlandă de iubire, globuri mari de fericire, o steluţă cu noroc şi pe cei dragi la un loc. La Mulţi Ani, Sărbători fericite!"

„La Mulţi Ani cu sănătate! Un An Nou cum vă doriţi. Oameni dragi mereu aproape. La mulţi ani, toţi fericiţi!"

„Prognoza meteo pentru această noapte: se anunţă o furtună de pupici şi îmbrăţişări! Te sfătuim să închizi umbrela şi îţi deschizi inima. La mulţi ani şi un An Nou fericit!"

„Bate-n uşă. Bate-n geam. Cine este, noul an".

„Mult belşug în casă, Pâinea mai gustoasă, Datorii puţine În anul care vine. Pace-n inimi, rod bogat, Bucurie, gând curat.La mulţi ani!"

„La mulţi ani scumpii mei prieteni!"

„Fie ca sărbătorile de iarnă să îţi aducă pace în suflet, mult noroc în acţiune, planuri grandioase în raţiune şi multă iubire în inimă! Un An Nou alături de cei dragi şi apropiaţi sufleteşte. La Mulţi Ani!"

Mesaje şi urări de La Mulţi Ani şi Anul Nou. „Să ai parte în noul an care vine numai de realizări şi împliniri. Să guşti din fructul dulce pe nume dragoste,. să ai în preajma ta persoane adevărate, care îţi vor fi aproape oricine. La Mulţi Ani!"

„Fie ca în anul care vine zi de zi pentru tine să fie o sărbătoare, dimineaţă să te trezeşti cu zâmbetul pe buze, ziua să o petreci cu bună dispoziţie şi momente de neuitat, iar seara să adormi cu planurile realizate. Iar dacă se întâmplă să nu adormi, atunci îţi urez să ai parte de nopţi furtunoase şi fierbinţi! La mulţi ani!"

„Consumul excesiv de alcool dăunează grav sănătăţii. Tutunul cauzează cancer. Consumul de zahăr provoacă diabet, sarea provoacă hipertensiune, iar grăsimile duc la creşterea colesterolului! Na! La Mulţi Ani!"

„Din cireşul veşniciei s-a mai scuturat o floare, după ce-a visat sub lunadupa ce-a surâs sub soare.dar în locul celei duse, alta floare vine acum, sufletul să ni-l îmbete cu nemaigustat parfum. Îmbrăcaţi al vostru suflet în veşmânt de sărbătoare şi primiţi cu bucurie, de la mine o urare:LA MULŢI ANI!"