| QUM a întrebat:

Stiti niste siteuri bune pe care sa-mi pierd vremea?crying ma plictisesc

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Remi-online.ro

5 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Site-uri pe care le vizitez:
acasatv. ro
cancan. ro
eva. ro
www. deviantart. com are niste poze superbe...
starshiners. ro
peteava. ro
miniclip. ro
clopotel. ro
lipiciosii. ro
si mai ales TPU. ro :X

| SimplyTheBest a răspuns:

Facebook.TPU.FRIV...intra pe www.Xfactor.a1.ro si da la Video,si uita-te la toate episoadele, daca te plictisesti, e tare fain!

| TechnoCocktail a răspuns:

9gag.com

| stifler a răspuns:

Cica facebook...n-ai viitor/vrei sa fi copil molestat du-te pe facebook.depinde ce te intereseaza, lasa raspunsul in comments.

| Addel a răspuns:

FaceBook acolo ti-o pierzi cat vrei cu prietenii si cu aplicatiile oferitebig grin