| dyenutza01 a întrebat:

Stiti statusuri cu emoticons? Am vazut la o fata acum si sunt fete zambitoare si printre ele dracusori, care formeaza: i love you! In loc de love e o inima, da nu mai conteazaalaughing

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu am si cu DND si cu BRB si cu YoU si cu Mary...etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum vi le puteti creea singuri accesand www.statusdinemoticoane.ro. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu cautstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fraereo o fi greu rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu gasesc saitul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau si eu unucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super fainabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie emoticone din statusuri pe googlebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poii este foerte simplu.scrii pe google statusuri din emotocoane si ai reusit bineinteles daca stii sa copiezi la status dupa aceaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu caut statusuti:psi nu gasesc...stie cineva?

| bLow a răspuns:

Incearca http://e-protv.info/? p=857 e gratis fara sa dai massuri sau alte chestii funda? :>