| andreeapink a întrebat:

Stiti vreun film dragut la care ma pot uita la tv seara? ca ma plictisesc fff tare...

Răspuns Câştigător
| florentttina a răspuns:

Triumful dragostei pe acasa tv de luni pana duminica la 20:30 sau pe national tv filme indiene (Triunghiul iubirii 2 sau Suflete pereche) in fiecare zi la 19:15 astazi este primul episod din Triunghiul iubirii 2.

| andreeapink explică (pentru florentttina):

Da stiu pe national tv sunt filme tari si eu ma uitam pana marti la culoarea fericirii dar s-a terminat si de asta acum caut altul cerd ca ma uit la triunghiul iubirii 2

9 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Vrei sa ne uitam impreuna? La multi ani :*

| Giinger a răspuns:

Si eu ma plictisesc enorm! azi toata lumea e plictisita-o fi ceva in aerthinking
filme nu stiu...cauta si tu prin programlaughingdin alea dragute pe acasa

| KittyHHk a răspuns:

Hmm... House pe euforia de la ora 23:00 de luni pana joi? Il recomand, e serialul meu preferat... te tine in priza. Daca te duce cat de cat capul, e imposibil sa nu-ti placa big grin

| claudiav a răspuns:

Chalet girl :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai putea uita pe pro cinema la filmele de 10 de luni pana vineri(sunt f tari(unele din ele fiind horror) )

| iAm a răspuns:

Mda...ai putea sa te uiti la filmele de 10 de pe PROcinema...sunt f tari

| boyintheworld a răspuns:

Daca iti plac telenovelele uita-te la Triumful Dragostei pe acasa de la 20:30 pana la 20:00, iar daca nu gasesti filme bune pe National Tv