| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site unde sunt mediile cu care poti intra la un anumit liceu?hee hee...de preferat vaslui.happy
Fundita:*
>big grin

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pe www.edu.ro. dar din câte ştiu în clasa a8-a se dă de la şcoală o revistă în care sunt trecute toate liceele cu profilurile si ultimele medii din anul precedent :)

| doar.pt.voi. a răspuns:

Www.admitere/edu.ro aici gasesti tot tot:) funda?:D

| Turquoise a răspuns:

Buna
http://admitere.edu.ro/2010/staticRepI/j/
Click pe harta Vaslui->Lista liceelor din judetul Vaslui.

| Turquoise a răspuns:

@ Katy tot cam asa sunt si brosurile alea. Daca ai o prietena, o ruda, vecin etc care trece acum a 9a cere-i lui/ei.
Desi nu o sa te lamuresti prea bine nici pe edu, nici cu brosurile. Poti decat sa aproximezi o medie (desi anul asta nu s-a tinut cont de asta si au scazut uimitor de mult), sa afli unde e liceul si specializarile.:*

| Catte a răspuns:

Nu astea cu admitere eduhappy
Ceva in genu cum a spus aluventie cu fluturasii care ii da la sfarsitul clasei a8a.happy
doar ca eu am intrebat.creznd,ca se gaseste si online.happy