| NoNameJunior a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar nu mi-a raspuns nimeni!
deci, dupa cum bine stiti, se apropie halloweenul.stiu ce sa gatesc, stiu cum sa decorez casa, dar nu stiu in ce sa ma imbrac! as vrea sa imi fac singura costumul pentru ca nu gasesc la magazine.si intrebarea mea este:cum imi pot face singura un costum?
dau fundita+un vot de inteligent la cel mai folositor raspuns!

1 răspuns:
| liladyna a răspuns:

Big deal. fuuuuuuuu
1.ai ac ata si foarfece sper da? toata lumea arelaughing
2.ideea:te faci o printesa punk zombie.
3. date cu pudra cu 2 nr mai deschisa ca sa te faci mai palidahappynu fond de ten...vei arata RAU
4.fa-ti un contur gros cu creionul si machiaza-te mov si verde
5.ia-ti o rochie bufanta(neagra sau o culoare inchisa) si scurta, taie-o la capete''ciopartesti-o'' si pune-ti multe accesorii roz inchis
6. tapeaza-ti parul gen. punk si poti sa iti convingi parintii sa te lase sa iti faci suvite cu spray colorat care oricum se iau la prima spalare
BAFTA!