| D[:x] a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebari legate de jocul acesta dar va rog ajutati`ma si de aceasta data?
Cum pot sa fur din recoltele prietenilor la Burn Buddy?

Răspuns Câştigător
| GosGrl a răspuns:

Intri pe fermele prietenilor si in bara cu insectele si buruienele ai o manusa maro dai click pe ea si furi din recolta prietenilor daca acea planta este coplet crescuta! sper ca te-am ajutat si ca primesc fundidtza!

3 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Nu mai poti fura. inainte se putea fura cu tab dar acum numai merge. cred ca sau facut niste modificari. daca te referi la furat cand nu au kaine pai iei manusa neagra si furibig grinbig grin

nu te´ai specificatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu sunt pe mess pot

| colourflower a răspuns:

Dai click pe pozele prietenilor, apoi le ingrijesti gradina de buruieni si insecte fara sa pui de la tine iar daca reusesti sa prinzi recolta buna de cules atunci poti sa o iei.