| KlaudyaAddha a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida... :
De cateva zile mi se intrerupe netu' din 5 in 5 minute. Merg si ma cert cu aia de la reteaua de net si ei imi spun ca nu-i nimic si ca nu se va mai intampla. Dar mereu mi se intampla. Eu le spun asta si ei zic ca nu-i adevarat. Si cand mi se intrerupe netu' incepe sa mearga iar chiar si dupa 2 ore... crying Ce pot sa le fac lu' aia de la retea ca sa ma creada? Nu radeti de mine plss!

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

Du-te la sediu si zi-le ca vrei sa desfaci contractul. Trebuie sa faci un pic de scandal ca sa te bage in seama. Eu m-am tinut de capul celor de la Rds Rcs pana au rezolvat toate problemele. Faza e ca la mine se intrerupea cate 5 zile (in centrul Iasiului, nu undeva unde nu ar fi fost semnal sau mai stiu eu ce)...depinde si ce varsta ai. Daca esti mai mica, fiind si fata, nu prea te baga in seama. Eventual trimite-l pe tatal/iubitul/fratele tau. Si daca o tin pe a lor, schimbi firma si gata.

5 răspunsuri:
| Limba a răspuns:

La ce firme de internet esti conectata?

| biabianca a răspuns:

Nu avem de ce sa radem de tine. Cel mai bine ar fi sa vina un expert in internet si sa vada care e problema.

| patty32 a răspuns:

O prietena de-a mea se plangea ca la Romtelecom patea asahappy
Insa eu sunt pe Romtelecom si nu am problemethinking

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Eu am la laptop conexiune mobilă de la Orange. Merge bine, dar cu condiţia să am şi la ClickNet abonament.
Mai prost e când sunt plecat cu laptopul de acasă, dar şi faptul că la Orange dau bani degeaba.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de reteaua la care esti.Eu sunt la upc si nu am probleme cu netul.Mai mult am cu tv digitala.