| нєуOнєуOнєу a întrebat:

Stiu ca e prostesc, sper sa nu incepeti cu injuraturi si cu jigniri doar pentru ca nu stiu acest lucru.:-< cum pot sa fac si eu poza asa?

http://i.imgur.com/bcUun.png

nu cred ca e cu apartul foto sau telefon, pentru ca am incercat si nu merge.
plz, fara critici si rasete 8-|

4 răspunsuri:
| pucs a răspuns:

E print screen. ai un buton la tastatura happy prt sc.

| 5SOS a răspuns:

Ce sa scrii asa? Ca este incercuith vezi? Asah se faceh nu e mare chestie@!

| JaJe a răspuns:

Print Screen (cauta butonul pe tastatura)

Dupacare deschizi Paint si dai paste.

Sau, o alta varianta, exclusiv numai pe Windows 7 este "Snipping Tool"

START > All Programs > Accessories > Snipping Tool (repet, numai pe windows 7 gasesti asta).

Numai bine!

| SussieLex a răspuns:

Cu grija!tongue