| IonutSava a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam ciudata dar vreau sa stiu cum sa scap de aceasta obsesie : tot vreau sa imi iau mighty beanz dar nu gasesc la niciun magazin si sunt disperat sa am unul dau fundita daca ma ajutati sa scap de obsesia asta.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pufoshenia a răspuns:

Orce lucru nou innebunesc copii chiar si pe mine, cand am vazut reclama cu mighty beanz eu si cu fratele meu am fi vrut sa ne luam, caq sa scapi de aceasta obsesie cauta lucrur noi de facut si asa iti dispare cu timpul candul.Eu mi-am luat un rasucila si mi-a fugit gandul de la mighty beanz.

| SensiBlu a răspuns:

Cauta un super market sau un hiper market mergi acolo, du-te la raionul de jucarii si intreaba persoanele care lucreaza acolo daca poti gasi un mighty beanz. succes!

| zuzuelvirik a răspuns:

Eu am vazut la METRO thinking cauta acolo :* dar sa stii ca nu-s cine stie ce straight face nu stiu de ce esti asa innebunit big grin