| Negoiu a întrebat:

Stiu ca in Japonia exista un rau sfant care la un moment dat se desparte in trei brate.Se spune ca daca te scalzi in cel din dreapta prima oara devii mai inteligent, in cel din mijloc mai frumos si in cel din stanga o sa ai viata lunga! Voi in care dintre ele v-ati scalda?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Da, asta era explicatia pentru care Japonia conduce in topul sinuciderilor si depresiilor happy

| gogu220 a răspuns:

Da un braţ cu *să devi mai viril* nu există? Sau măcar o cadă mai mică? Cred că ar fi coadă acolo.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Desugur ca in cel din sanga ca nu ma intereseaza frumusetea vreau doar sa traiesc si nu-mi pasa ce zic ceilalti happy

| Cristyan21 a răspuns:

Frumos