| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca nu e intrebare. e rugaminte. vreau si eu nume de cafenele si/sau baruri "cool"din bucuresti pentru pers de varsta mea, 14 ani. va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Care Bamboo mai? Pt o fata de 14 ani? Ai innebunit? nu te lua dupa tipa aia. Du-te la plimbare, prin parc, ai o gramada de terase unde poti sta, du-te la biliard, in locuri unde merge generatia ta. Enjoy in copilaria ta! Ciao!

8 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Yellow, Fashion, Starbucks (my fav), Turabo...sunt multe.

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Bamboo..metropolis...spring time

| psiholoaga a răspuns:

Purple. Depinde in ce oras esti, ce interese ai si ce intelegi prin "cool".

| emilica95 a răspuns:

Sunt din bucuresti si am 14 ani, deci prin "cool" inteleg locuri dragute si pline de oameni de varsta mea unde pot merge cu prietenii sa ma distrez si unde imi pot face de ce nu alti prietenismug

| psiholoaga a răspuns:

Atunci uita sugestia mea. Mergeti la biliard, pe langa romana. Sau tot langa romana e o cafenea ok casablanca.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 14 ani cele mai cool sunt bibliotecile.

| dragosh_1452 a răspuns:

Cred ca o lista completa si detaliata o gasesti in reviste de genul 7 Seriwinking

| elena a răspuns:

Scuza-ma...mai bine ai mai sta pe-acasa, sa faci mici suete, cu persoane de varsta ta, macar vreo 2 ani...naspa raspuns, nu?