| mirelgmm a întrebat:

Stiu ca pare ciudat dar nu stiu ce username sa folosesc la cs...
dati ceva idei cele mai bune au funditawinking

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cei mai multi copiaza numele unora mai cunoscuti, nick-uri de cocalari laudorosi gen: apas fin, dau divin, dau bine, a1mz0r altii iau nume foarte comune gen blade, darky, evo, 2pac sau si mai aiurea, nume de fotbalisti sau cantareti. Astea-s nasoale.
Incearca ceva mai original, de exemplu POLITIA RURALA, elvis_$m3k3ru, alt nume, fornetti cu praz, iarta-ma, STEAM COMMUNITY SUPPORT, tony_seducatoru, Lascarica, F@n3 $candal, `````,;, domnule, (3) Player, etc, admini_varza_aici.

12 răspunsuri:
| liongirl a răspuns:

Buna!`C. S. Lord ar fi ideea mea.Nu stiu daca iti place sau te ajuta dar inseamna Lordul Canter Strike-ului.

nony
| nony a răspuns:

Eu aveam : VeNoM sau UNDervERS.Cateodata mai jucam si cu Wuhee hee

| Lawrence a răspuns:

UserName, vine din linba engleză de la ''user'' care inseamna ''utilizator'' si ''name'' care inseamna ''nume''. Pe romana s-ar treduce ''NumeUtilizator''.

| sasha a răspuns:

Terminatorul, floricel, dr.boom,ciocanel,light,ceas, si multe altele happy

| multimoak a răspuns:

Deltaius?

| 334499 a răspuns:

HollyShit

| andreii2 a răspuns:

Pune o porecla amuzanta:piticul sau ce porecla ti s-ar potrivi tie. Sau daca te cheama mirel poti pune numele : Mir€l.

| iqw a răspuns:

Stupida "intrebare"...pana la urma ce iti place, ce crezi ca ti se potriveste.
Am observat ca majoritatea folosesc numele lor in chineza, numele personajelor favorite din nu stiu ce filme, anime etc.

| Vizitiul a răspuns:

"N-am gloante".

| bblock69 a răspuns:

BlAcKfUrY
DeltABoy
OnyyyX
KiLlEmAlL
headSHOTmaster

| zalisa a răspuns:

"de_ce"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chilotzell.badboy Head^... Dau^Bine