| JIJ a întrebat:

Sunt amator in facut poze, stiti cuma o localitate, la inaltime, de unde pot fotografia niste pesiaje super?

8 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Hm. Peisaje ai gasi pe oriunde, trebuie doar tu sa stii sa le surprinzi fain, pana la urma asta conteaza.

| Aleqa a răspuns:

Brasov.

| Mihaela1964 a răspuns:

Sinaia,cota 2000; cota 1400.

| Maxim96 a răspuns:

Sinaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vino la DEVA.
Este cetatea Devei foarte frumos sau la Rau de Mori, iar este fain la munte.
Te pup!

| Snapped a răspuns:

Peisaje superbe:

Lacul Sfanta Ana - de la drumul spre lac se face o carare in sus spre punctul de belvedere.

Cabana Trei Brazi - Predeal

Cheile Gradistei - http://www.snapped.ro/la-munte/nori-stratus-la-cheile-gradistei.htm

Satele Magura si Pestera - http://www.snapped.ro/la-munte/satul-magura-si-satul-pestera.htm

| Kate99098 a răspuns:

Ai putea sa incerci la Deva la Cetate dar ar trebui sa ai un aparat foto nu sa faci poze cu telefonul la inaltimea aceea.Am fost acolo sus la Cetate cu telecabina si este un peisaj frumos unde poti sa vezi tot orasul.Succes!

| Ionescu_Ileana_1990 a răspuns:

Pai ar fi transfagarasan sau transalpina dar daca nu ai posibilitatea de a ajunge acolo ai pute incerca poiana Brasov acoloai si turnul negru inde te poti urca si fotografia centrul vechi care este superb si ai mai multe locuri la inaltime dar depinde ce fel de poze vrei sa faci sper ca te-am ajutat nu uita fundita