| denysuk25 a întrebat:

Sunt blonda, cu ochii albastri, inalta si slabuta, credeti ca is draguta? cine vrea id meu (am 10 ani )?

Răspuns Câştigător
| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Esti dragutsa pentru virsta ta si pentru ca ai doar 10 ani te sfatuiesc sa nu dai id-ul tau oricui!

6 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Esti frumoasa dar ai putea pune o poza cu tine +nu da idul tau tuturor pentru ca...

| Acasete a răspuns:

Mai ai putina rabdare pana sa ai un prieten ( 1-2 ani) daca asta vrei sa insinuezi.
Daca nu vroiai asta, eu zic ca esti. happy

| DidiLovesYou a răspuns:

Camelia la 12 ani ai 21kg?:Olaughing

| DeUtZaTa a răspuns:

Da eu sunt satena parul meu e parca vopsit, slaba 21kg, 12 ani si ochii caprui dar nu stim cum arati in realitate pune o poza cu tine.

| Yoshi87 a răspuns:

Aolo la 10 ani dai idul oricui? Nu il da la vagabonzi hackeri sau id-uri cu virusi, cam asta patesti daca vrei sa agatilaughinglaughinglaughinglaughing

| aLyNz0q0 a răspuns:

Ce impresionantlaughingrolling on the floor