| maryelena a întrebat:

Sunt dezamagita de prietenul meu! Suntem de 3 luni impreuna, ne iubim foarte mult, si el tine la mine la fel de mult ca si mine, dar am o nelamurire. Am fost la el acasa acum cateva zile el fiind singur acasa, ne-am jucat putin ne-am pus in pat, m-a dezbracat si mi-a lins sânii (tâtzele) dupa care si-a scos aia din pantaloni si m-a pus sa i-o sug si eu nu am vrut la care el mi-a zis ca daca nu se supara si nu stiu ce... pana la urma am facut ce mi-a cerut el... dar sunt nemultumita. De ce m-a pus sa fac asta? eu l-am intrebat si a zis ca din iubire. Dar sunt nemultumita el de ce nu mi-a *****, ca eu i-am supt-o lui? De ce nu mi-a facut si el mie? Va rog, nu spuneti ca isi bate joc de mine, pentru ca nu e asa, el ma iubeste.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

şi atunci ce nelămurire mai ai?

| adryanna_7314 a răspuns:

De unde esti asa d sigura ca t iubeste? daca t iubea intr-adevar nu t obliga s faci lucrul asta! nu are respect fata d u! si daca era din iubire iti intorcea si tie,, favoarea" sau incepea el primul ca mai apoi s continui si u! dar s nu iti zic direct s ii faci asta! si abia dupa 3 luni s-a intamplat asta? eu cared ca e un mare nesimtit! eu stau cu prietenul meu d 1 an jumate si pana acum nu mi-a zis concret ca vrea neaparat asta! doar batea mici app-uri.si l mine nici nu s-a pus problema d obligat! s

Elianna
| Elianna a răspuns:

Altadata sa-i spui ca vrei pozitia 69.Asta inseamna reciprocitate, in acelasi timp! Asa mi-se pare corect! Nu-mi faci...nu-ti fac! Imi faci...iti fac! El are nevoile lui, dar trebuie sa-i spui ca si tu ai nevoile tale.Asta daca nu vreti cumva sa faceti sex normal!

| Flav a răspuns:

laughingrolling on the floor Doamne, vino Doamne, sa vezi ce-a mai ramas...

| luckyluke a răspuns:

Nu ma pot abtine sa nu zambesc happy Vad ca ai doua raspunsuri de la persoane de sex feminin. Uite unu si de la o persoana de sex masculin : prietenul tau de 3 luni de zile nu prea tine la tine. Acuma... omu a incercat. Si i-a iesit. Dar daca din capu locului tu nu ai vrut. si el se supara. te intreb si eu acum : aşa, şi?
Dacă întradevăr ţine la tine şi te iubeşte:1.nu se supăra şi 2. dacă voia cu tot dinadinsul, trebuia măcar sa te mintă că iti face si el ţie.
În concluzie, nu vreau să te cataloghez, dar ai cedat prea usor la propunerea lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e aia din pantaloni? Acadeaua, avea o acadea inpantaloni? Pai in cazul asta cred si eu ca ti-a placuthee hee Tie ce sa-ti... Aveai si tu o acadea si el n-a vrut acadeaua ta? laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Daca nu vroiai nu faceai! Chiar daca se supara, daca tinea la tine ii trecea! Trebuia sa iti respecte decizia! Dar viata sexuala ti-ai inceput-o? De acum incolo nu mai ceda, si daca vrea el, spune-i foarte clar ca si tu iti doresti chestia asta! Nu trebuie sa se simta bine numai el!happy

| thealchemist a răspuns:

De acord cu luckyluke. daca ti-a spus ca "se supara pe tine" din cauza unui bj, asta se numeste santaj psihologic, si inseamna ca nici macar nu tine la tine, nu te respecta, ca te-ar iubi e in afara discutiei.

| RalluCha a răspuns:

Vinde-ţi povestea pe Acasă!batting eyelashes

| Toyota33 a răspuns:

In primul rand...a face dragoste este o arta, nu orice bărbat o stăpânește, in al doilea rând, o partida buna incepe cu s3x 0r@l din partea bărbatului, un bărbat trebuie sa o seducă, sa ii ofere încredere, sa o facă să se "urce pe pereți", și femeia singura ii va face 0r@l, personal consider că în partida de dragoste scopul unui partener este satisfacerea celuilalt, trebuie sa fie reciprocă treabă, s3x.poate face oricine, dar dragoste la rang de arta ...mai rar