| onutza98 a întrebat:

sunt disperata iubesc sa patinez si in iasi nu s. a descis pana cauma nici un patinoar din cate stiu eu va rog spuneti. i daca este la momentul actual vreun patinoar deschis sau se va deschide in cursul anului multimesc frunos crying

Răspuns Câştigător
| AlexandruJohnson a răspuns:

Da, normal că se va deschide, nu te îngrijora de această chestie, probabil la Mall sau ahead Hanul Trei Sarmale, se vor deschide, şi eu sunt din Iaşi, şi abia aştept să se deschidă, poate o să mergem împreună, să nu mergi singurică, hehe, nu ştiu, las la aprecierea ta happy

Numai bine şi sărbători fericite.

1 răspuns:
| pitz1rullz a răspuns:

ICE MANIA, primul patinoar acoperit din Iasi
Adresa: Şoseaua Bucium, nr. 55F
(vis-à-vis de Hanul Trei Sarmale)
Iaşi, 700280
Telefon/Fax: 0232/216 663