| ana072001 a întrebat:

Sunt fata si nu stiu ce sa mai fac si nu stiu ce sa maima joc la calculator! cel mai folositor raspuns primeste fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| xBlonde a răspuns:

Incearca Imvuhappy.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coco girl, it girl pe fecebook, jocuri fete.etc etc fundita?

| xCopiluToxic a răspuns:

Heii si eu sunt fata dau eu imi petrec timpul pe stardoll, pe sunphoto, pe facebook etc. ai putea sa incerci mai ales pe sunphoto

| 123Julia a răspuns:

Ourworld
woozworld
spark city world
aste-a imi plac mie

| zuzka a răspuns:

Pai. stardoll online.e super tare.am obs ei eu la verisoara mea ca joaca si ea.este foarte frumos trebuie sa te imbraci tu cum vrei, sa iti cumpleri ce haine vrei si sa iti decorezi casa dupa gustul tau. sper sa iti placa! FUNDA?:X