| Mistyk a întrebat:

Sunt jucator css non-steam si vreau sa-mi fac un clan: am forum dar nu am sv. Daca stiti cum sa-mi fac si eu unul ajutati-ma cum puteti sau daca puteti face voi ca acela sa fie sv clanului

Răspuns Câştigător
| LionDen a răspuns:

Exista firme de hosting.asa iesi cel mai ieftin.si poti juca oricand.mai pui 2 euro adminul pentru cei ce vor sa mai joace pe el.sau sa aiba admin.si iti scoti banii.serverele de war se cauta

http://toolz.ro/gazduire/counter-strike-source iti recomand toolz pentru ca e o firma serioasa. E 40 de lei pentru 12 playeri.