| anonim_4396 a întrebat:

Sunt logata pe cont si cand vreau sa rasound la intrebari zice sa ma lighez ce fac? ( e vorba de TPU)

2 răspunsuri:
| Andreiutza016 a răspuns:

Ok,deci la inceputul creari contului tau, ai primit pe adresa de e-mail un mail cu un link.Tu trebuie sa dai clik pe acel link oferit, iar asta inseamna ca ai confirmat.El va intra direct pe suite fara sa mai faci ceva, asta dupa ce ai dat clik-ul.De atunci poti raspunde la intrebari.La mine asa a mers; sper ca am fost de ajutor si va merge si la tine.Mult succes!

| Musique a răspuns:

Să te lași de TPU și să te apuci bine de română.