| EuTeIubescBa a întrebat:

Sunt mereu trista. sad E faza cu baietii, ma consider urata, nimic nu e bine sad. Ce sa fac sa nu mai fiu asa mereu? sad

13 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa fii mai optimista.Pentru fiecare exista un suflet pereche.Cu siguranta va aparea baiatul care sa nu puna accent pe frumusetea fizica, ci mai ales pe cea interioara.Fiecare persoana e frumoasa in felul ei...nimeni nu e urat.Incearca sa socializezi cu cat mai multi baieti si poate vei avea si surprize placute cand un baiat iti va face "ochi dulci". Incearca sa schimbi ceva la look-ul tau si la vestimentatie; c usiguranta vei fi in centrul atentiei tuturor.Succes!

| IMC90 a răspuns:

Esti cum te simti. Nu cred ca ti-a spus vreodata un baiat ca esti urata, si daca a facut-o poti fi sigura ca a spus-o ca sa te necajasca. Eu, ca baiat nu i-am zis niciodata unei fete ca este urata, fiindca nu mi se pare corect sa comentez ceva ce nu tine de ea. A, daca prin machiaj, prin comportament, prin felul cum se imbraca s-a uratit singura, asta este altceva.

| Zangetsu a răspuns:

Acest video te va face sa te simti mai frumoasa:
http://www.youtube.com/watch?v=Vefp3ITBu1I

| Stefanu a răspuns:

NU esti urata!

| IngerAlb a răspuns:

Fetele complexate de ele insusi sunt frumoase.

| Andr3e a răspuns:

Sa nu-i mai bagi in seama si sa incepi sa fii un pic mai rebela.:d

| Robert92 a răspuns:

Accepta-te asa cum esti.Cand vei face asta vei vedea o schimbare uriasa in viata ta. Ignora-i pe superficialii care se uita dupa fizic, vezi-ti de viatahappy

| vladdd16 a răspuns:

Arata-ne o fotografie si o sa iti zicem daca esti urata sau nu laughing

| RamonaM a răspuns:

Ah, dar este stupid sa te iei dupa ce spun ceilalti. Nu-i lasa sa te deprime. Esti unica, esti frumoasa asa cum esti! Nu vezi ce se intampla? Din cauza unor prosti te simti inferioara. Am trecut prin asta... si intr-un fel inca mai trec, desi stiu prea bine ca sunt frumoasa si ca merit multe! Iti voi da un mesaj cu id-ul meu sa mai vorbim. happy

| EuTeIubescBa explică (pentru RamonaM):

Multumesc :*

| RamonaM a răspuns (pentru EuTeIubescBa):

Ah, nu pot trimite mesaje. Imi iau riscul sa-mi scriu id-ul : ramo_d_07
Nu pun mare pret pe el. happy

| geanyna19 a răspuns:

Am trecut si eu prin stari din astea.Singurul lucru care te poate scoate din aceasta stare este un baiat, care sa te iubeasca asa cum esti.Prietenii de asemenea te vor face sa te simti mai bine si te vor incuraja pe viitor.Nu-ti pierde speranta pentru ca totul va fi bine.Incearca sa te iubesti tu insuti si asa te vor iubii si ceilalti.Fa lucruri care te fac sa te simti bine, aranjaza-te si imbracate in asa fel incat sa te consideri frumoasa.Nu uita ca fiecare om are ceva frumos si tu cu siguranta esti o fata draguta.Mult succeshappy

funditabatting eyelashes?

| oOSkyTeamOo a răspuns:

Iti dau un pont (Si sunt baiat big grin ), Tu nu-i mai baga in seama pe aia care zic asa... Ar trebui sa-i alegi pe aia care te considera frumoasa pe inauntru nu pe dinafara happy