| tudoor a întrebat:

Sunt nou pe siteul asat si as vrea sa stiu cum modific imaginea de la profil?

6 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

In stanga chiar este scris cu portocaliu "Editare profil". Da click pe urma cobori chiar pana jos si ai acolo "Selecteaza imagine profil". Alegi din pc poza pe care o vrei si dai enter. La sfarsit dai "Salveaza profilul". happy

| Aly_1795 a răspuns:

Dai la - Editare profil - la _ Selecteaza imagine profil _ este jos de tot, apoi dai -Choose- si alegi imaginea apoi dai _ Open_ si in final dai = Salveaza Profilul =

Succes!

| rapidist a răspuns:

Sal tudor, dupa ce te-ai logat in stanga gasesti scris cu portocaliu editare profil si alte puncte.Clic pe editare profil in josul pagini care iti arata profilol dai browse pentru a schimba imaginea.Bafta!

| XeBlue a răspuns:

Simplu. Dai click pe Editare profil si acolo iti apare. Editare profil apare in coloana portocalie din stanga. Funda?

| Solothar a răspuns:

Ai ->Editare profil prin stanga pe undeva.winking

| DinamiK_4659 a răspuns:

Simplu, dai acolo la editare profil si apoi la alegere fisier dai pe el si iti apare date D si de astea dai unde e poza care o vrei si dai salvare profil si gata, pune raspunsul asta corect ca asa este.