| neUtilizator a întrebat:

Sunt o fata de 13 ani si ma plictisesc de moarte acasa de cand a inceput vacanta. Voi ce faceti cand va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Citesc, citesc, citesc!
Glumesc, imi place f mult sa citesc.
Ador sa gatesc, in fiecare zi incerc ceva nou...in special deserturile si aperitivele!
Imi stresez prietenii! In fiecare zi stam de vorba despre tot ce se mai intampla, si... ce am vrea noi sa se intample!winking
Si am si o catelusa si 4 pisoi! happy

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citesc.

| BruneTTe a răspuns:

Iesi afara cu prieteniihee hee

| dhraqull a răspuns:

Profesorul meu de romana zice ca doar prostii se plictisesc.

| Abcdefg123 a răspuns:

Iesi afara :]].
Joaca`te ceva.
Du-te la plaja :].
Ai `n chestii de facut! heloow.

E Vacanta si e Vara love struck

| ancan a răspuns:

Citeste, poate suna aiurea, stiu, dupa un an intreg de scoala, sa auzi acelasi lucru, CITESTE!, ei uite ca acum poti citi orice iti pofteste inima. Te poti duce la Diverta si poti citi chiar acolo orice carte doresti, fara sa o cumperi.
Poti iesii cu prietenii la plimbare, puteti sta in fata blocului la o barfa, la un sotron.Ai putea cumpara plastilina si un ulei special si ai putea face diferite obiecte cum sunt martisoarele, animalute etc. vei gasi pe net modalitati de creare a martisoarelor, poti picta, desena, sta pe mess, te poti apuca de un sport, poti sa incepi sa canti la un instrument muzical, gandeste'te ce ti'ar place sa faci cel mai mult, si in limita posibilitatilor financiare, ia o decizie.Insa sotronul si barfa in fata casei/blocului sunt gratis laughing

| sherlynn a răspuns:

Euu` nO prea ma plictisesc
Iess cu prietenii, stauu` pe mess, TPU, ascult muSzica, vb la tell...ai putea si uu` sSa facii chestii de genuu`...:X

| Carynutza a răspuns:

Salutkiss. si eu am 13 anibig grin.pai poti daca vrei sa mergi cu prietenii afara sau de exemplu poti daca vrei si daca parintii sunt de acord sa iti iei un animal de casa.eu de ex am o catelusa pe nume lolitakisssi ador ft mult sa ma joc cu ea, sa o scot afara si sa fug dupa ea, pentru ca at cand ajung afara si ii dau drumul fuge si se ascunde de mine ca sa o caut.laughing. si imi place de asemenea sa o dresez.deci e foarte util si iti ocupi timp.sau mai poti sa mergi undeva cu prietenii sau sa mergi de exemplu la strand cu cine vrei.si mai sunt multe alte posibilitatibig grin.pls da-mi fundita:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti din galati simplu vii la mine intre orele 8 dimineata si 4 ca sunt singur acasa si vedem noi ce facem (si eu am 13 ani)winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rulez un,, cui,, ce sa fac si yoo laughing

| robertdulcerau a răspuns:

Ba nenelaughing aici e vb si de tine eu de ex nu prea ma plictisesc eu bat la tarabana faci si clarinet studiez pana mea si eu am o catelusa pe nume dede mai ies cu ea pe afara mai ma duc la magazin ies pe afara." cu bicicleta depinde de tine