| VladoiuDany a întrebat:

Sunt pe clasa a 9-a adica trec pe a 10-a si sunt l o scoala modesta cu profil mecanic! Am voie sa imi pun piercing in spranceana si sa ma lase in scoala cu el, am mai vazut prin scoala dar sunt mai mari?

2 răspunsuri:
| iloveusa a răspuns:

Eu zic sa nu iti pui pentru ca niciun profesor nu te va mai placea si apoi o sa ai probleme cu directorul.la noi la scoala nu ne lasa ca stiu ca a venit un baiat cu pirce in nas si l-a pus sa il dea jos happy

| alex310 a răspuns:

La mine la liceu, directoarea are piercing in nas, dar pe noi daca ne vad cu cercei in ureche, fac spume toti profesori, de pus in sprancene nici nu mai se pune problema...