| Laurretta a întrebat:

Sunt plictisităăăăăăă! ce să fac? vreau un hobby mai exact ca să-mi ocup timpul.
voi ce faceți în timpul liber sau când vă plictisiț? fundăhappy

Răspuns Câştigător
| Orbithh a răspuns:

Eu atunci cand ma plictisesc ascult muzica ies cu prieteni citesc o carte sau hobiurile mele preferete cant dansez sau ascult muzica sper ca ti-am fost de foloswinkingwinkingwinking

5 răspunsuri:
| Claudiu44 a răspuns:

Joc farmerama.ro e tare sau zoomumba.ro funda d:

| Tibi_4641 a răspuns:

Citesc. fac vreo figurina din sarma. scriu la o carte. scriu poezii. ascult muzica. ma uit la film.ma joc baschet. dorm.

| TiMeIuSh a răspuns:

Ahhh...monotona plictiseala laughing pai eu atunci cand ma plictisesc ma joc un pool cu prieteni; ma uit la niste animeuri ori filme tiasi recomanda in domeniul asta: NANA; NARUTO; VAMPIRE KNIGHT; ROSARIO VAMPIRE; I LOVE MY YOUNGER SISTER; TWAILAIT si multe altele sau ma duc afara cu rolele; sun niste prieteni si mergem la disco in club sau doar mergem la unul dintre noi si ne distram de minunesmug cam asta fac eu u ai mai putea sa te dduci la niste activitati extra curiculare : desen judo atletism balet aikido gimnastica carting orice iti placewinking sper ca team putut ajutalove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu,atunci cand n-am ce face si ma plictisesc fac asa:
-imi sun prietenele sau colegele sa iesim prin oras;
-citesc ceva ca sa nu ma pictisesc; (cartile Herry Potter sunt super cool!)
-ma duc la cinema cu colegi,prieteni sau uneori cu parinti;
-ma uit la tv;
-si cand chiar nu am ce face imi fac temelebig grin;
-sau gasesc ceva creeativ ca te exemplu:imi fac un accesoriu,fac ceva ce imi recomanda revistele(BRAVO,BRAVO GIRL, POPCORN etc.), sau marog faci ce vrei tu creeativ eu ti-am dat doar ideei...
Sper ca am fost de ajutor. Funda?big grinhappy

| armando98 a răspuns:

Eu practic fotbal este foarte eficient si distractiv!