| kittyoanaandreescu a întrebat:

Sunt reprezentant avon si de cand am intrat in vacanta,, afacerea" merge prost...nu vreau sa am goluri (adica luni in care sa nu trimit comanda). ajutati-ma va rog! fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un fel vrei sa cumapram noi de cate 1000 de lei lunar?
sa te ajutam
off exact un *** ai zis
exact cum ar veni unu care jaoca de 1000 de ani la loto si zice " ma ajutati si pe mine sa castig?"

| Aryanna91 a răspuns:

Buna eu sunt coordonator ladys si Margo Cosmetics! aici nu esti obligat sa dai luna de luna comenzi! si ramai in sistem oricum! eu am fete inscrise care niciodata nu dau comenzi in perioada vacantei si nu s-a intamplat nimic! contacteaza-ma bijuteriigiadarome pentru mai multe detalii