| Noname_4058 a întrebat:

Sunt sensibil din punct de vedere al sanatatii... daca stau mai mult ablecata imi curge sange pe nas, ametesc sau lesin, am facut analize de mi s-a luat, am fost la doctor si nu as avea chiar nimic. Dar Sportul e mama sanatatii! As vrea sa practic unul vreau propuneri si site-uri! fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| aro000 a răspuns:

Oricum cel mai folositor sport este inotul. iti propun sa te ocupi cu inotul.

2 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Du-te la basket e un sport foarte usor

| Noname_4058 explică:

Intrebarea e cam grsita TPU-ul mi-a spus ca e gresita si a corectat-o, sunt fatalaughing